.
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü
Ön itt jár: > Kezdőlap >

Menetrendek

Menetrendek

 

Időjárás függvényében a menetrend változhat!

Talizmán Yacht II. - Spanyol hajó indulási időpontok - Siófoki hajókirándulások - Sétahajó menetrend

Indulások

Departures

08.03

Hétfő

Monday

08.04

Kedd

Tuesday

08.05

Szerda

Wednesday

08.06

Csütörtök

Thursday

08.07

Péntek

Friday

08.08

Szombat

Saturday

08.09

Vasárnap

Sunday

9:45

Kalózhajó

Kalózhajó 

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

11:00

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

12:15

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

 Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

13:45

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

15:00

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

16:15

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

17:30

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

Kalózhajó

18:45

Aranyhíd

Aranyhíd

Aranyhíd

Aranyhíd

Aranyhíd 

Aranyhíd 

Aranyhíd 

20:00

Naplemente

túra

Naplemente

túra

Naplemente

túra

Naplemente

túra

Naplemente

Túra

Naplemente

túra

Naplemente

túra

21:30

Disco Hajó

Disco Hajó

Disco Hajó

Disco Hajó

Disco Hajó

Disco hajó

Disco Hajó

 

Adrenalin túrák:

Gyorsjáratú motorcsónakjainkkal adrenalin hajójáratokat indítunk.

Május, június és szeptemberi hónapokban hétvégente, júliusban és augusztusban naponta

11:25

13:30

14:30

15:30

16:30

17:30

18:30

19:30

Bejelentkezés szükséges a +36 84 999 322 -es telefonszámon.

Az induláshoz minimum 10 fő szükséges.

 

Kisvonat menetrend

Kemping- Fő tér

 

               
Indulások 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Kemping 10:00 11:30     14:40     18:00 19:30 21:00
Magistern 10:07 11:37     14:47     18:07 19:37 21:07
Panoráma hotel 10:12 11:47     14:52     18:17 19:47 21:12
 Balaton Hotel  10:17 11:47 12:45 13:30 14:57 15:50 16:35 18:17 19:47 21:17
Hajóállomás 10:30 12:10 13:00 13:40 15:20 16:00 17:00 18:30 20:00 21:30
Fő tér 10:45 12:25 13:15 13:55 15:35 16:15 17:15 18:45 20:15 21:40
 
Fő tér- Kemping                  
Indulások 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Fő tér 10:55 12:30 13:15 14:00 15:35 16:20 17:20 18:50 20:20 21:45
 Balaton Hotel  11:00 12:40 13:25 14:10 15:45 16:30 17:30 19:00 20:38 22:05
Panoráma Hotel 11:08     14:18     17:38 19:08 20:38 22:05
Magistern 11:15     14:25     17:45 19:15 20:45 22:12
Kemping 11:25     14:35     17:55 29:25 20:55 22:30

 

Keresés