.
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü
Ön itt jár: > Kezdőlap >

Menetrendek

Menetrendek

 

Időjárás függvényében a menetrend változhat!

Talizmán Yacht II. - Spanyol hajó indulási időpontok - Siófoki hajókirándulások - Sétahajó menetrend

Indulások

Departures

10.19

Hétfő

Monday

10.20

Kedd

Tuesday

10.21

Szerda

Wednesday

10.22

Csütörtök

Thursday

10.23

Péntek

Friday

10.24

Szombat

Saturday

10.25

Vasárnap

Sunday

 

 

           

11:00

Nem indul

Nem indul

Nem indul

Nem indul

Sétahajó

Sétahajó

Sétahajó

12:45

Nem indul

Nem indul

Nem indul

Nem indul

Sétahajó

Sétahajó

Sétahajó

 

 

 

 

 

 

 

14:30

Nem indul

Nem indul

Nem indul

Nem indul

Sétahajó

Sétahajó

Sétahajó

16:15

Nem indul

Nem indul

Nem indul

Nem indul

Sétahajó

Sétahajó

Sétahajó

 

 

           

18:00

Nem indul

Nem indul

Nem indul

Nem indul

Nem indul

Nem indul

Nem indul

 

 

     

 

 

 

Talizmán Yacht III. - Juditta hajó indulási időpontok - Siófoki hajókirándulások - Sétahajó menetrend


Adrenalin túrák:

Gyorsjáratú motorcsónakjainkkal adrenalin hajójáratokat indítunk.

Május, június és szeptemberi hónapokban hétvégente, júliusban és augusztusban naponta

11:25

13:30

14:30

15:30

16:30

17:30

18:30

19:30

Bejelentkezés szükséges a +36 84 999 322 -es telefonszámon.

Az induláshoz minimum 10 fő szükséges.

 

Kisvonat 2020.09.07-től menetrend szerint csak szombat-vasárnap közlekedik az alábbiak szerint:

 

 

               
Indulások 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hajóállomás 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Fő tér 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
Balaton Hotel 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
 Mala Garden 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25
Hajóállomás 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
                     

Keresés